Sulíkova Sasanka

sasankaNa internete sa 22. februára 2012 obajvilo zaujímavé video záznam zo stretnutia bývalého predsedu NR SR R. Sulíka (Sas) a kontroverzného podnikateľa M. Kočnera. Diskutovali mimochodom o voľbe generálneho prokurátora, ako aj o údajnom korupovaní politikov. V rozhovoru nevyplýva nič, čo by znamenalo priame porušenie zákona zo strany exšéfa parlamentu - a už vôbec nie zo strany podnikateľa. Aj keď ústaný činiteľ by si mal poriadne rozmyslieť s kým sa stretáva a o čom s ním rozpráva.

Otázkou tiež ostáva, že odkiaľ sa dostal verejnosti do rúk takýto záznam. Jeho pôvod pochádza najskôr z prostredia tajných služieb - aj keď tie to odmietajú. Prepis ich rozhovoru sa tiež obajvil na internete. K webovej stránke, ktorej vlastníkom sú neznáme osoby, sa vyjadril aj poslanec Národnej rady SR R. Sulík na svojom blogu na portáli www.sme.sk. V tejto súvislosti dávame do povedomia prepojenia a kontakty podnikateľa M. Kočnera z čias okupovania TV Markíza v roku 1998. Hovorcu /mediálneho poradu/ mu vtedy robil novinár denníka SME Peter Tóth. Potom sa stal agentom SIS a dokonca šéfom kontrarozviedky. Jeho priateľka organizuje akruálne demonštrácie Gorila.Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.