Podporme zákon o rodine


MACHALAO ČOM JE REČ

Podporme zákon o rodine

Drahoslav MACHALA                                                       

Stal sa zázrak. Po prvý raz odvtedy, čo vystupuje v politike, prišiel predseda KDH Ján Figeľ s témou aj s postojom, ktorým rozumie každý Slovák a každý zvrchovaný občan Slovenskej republiky. Navrhuje, aby sa všetci ľudia dobrej vôle na Slovensku spojili a postavili pevnú hrádzu proti vedomému rozkladaniu súdržnosti slovenskej rodiny z médií, ale systematicky najmä z menšinových združení. Návrh znie, aby slovenský parlament prijal úpravu Ústavy Slovenskej republiky tak, aby z nej zaznela jasná prioritná podpora rodine, ktorú tvoria jeden muž a jedna žena.  

Každému vzdelanému a rozhľadenému občanovi na Slovensku predsa neprekáža, či je niekto gay alebo lesbička, ak to, pravda, vedia uniesť samotní ľudia s takouto orientáciou. Ak sa správajú prirodzene, ak žijú normálnym životom, ak nepotrebujú vnucovať spoločnosti svoje výstrednosti. Ak sa exhibicionista na verejnosti obnažuje, pošlú na neho políciu. Ak na Dúhovom Pride vídate sporo odeté maškary od výmyslu sveta, polícia nezasiahne v obave, lebo tento druh menšiny prídu „ochraňovať“ europoslankyne. Ale rodinu, ktorá hynie, nechráni nikto! Práve spomínaná menšina je nielen nedočkavá, ale v požiadavkách agresívna, nastoľuje permanentne nové a nové a obťažuje nimi ostatných občanov. Sú to ľudia, ktorí si bez ohľadu na okolie vynucujú pozornosť, hoci v našej vlasti je tisíc iných, dôležitejších problémov. Ľuďom na Slovensku prekáža to, ako táto samozvaná menšina vydiera slovenskú spoločnosť. Preto sa v Košiciach zhromaždil vyše sedemdesiattisícový dav a na jeho čele kráčal aj predseda Matice slovenskej Ing. Marián Tkáč, ktorý dal jasne verejne najavo, že treba zastaviť bezbrehé vydieranie.

Zvláštne, v niektorých otázkach máme jasno: napríklad v tom, že za výpalníkov považujeme ľudí, ktorí nedovolia slušným podnikateľom platiacim dane podnikať, ale žiadajú od nich ešte vlastné, svojské dane – výpalné. A kto sú potom ľudia inakosti, ak celý rok terorizujú, vydierajú a obťažujú slušných slovenských občanov svojimi prehnanými požiadavkami, pochodmi, kde sa prezentujú oblečením, výkrikmi a heslami či obscénnosťami na hrane morálky? Áno, takéto správanie je podobné duchovnému výpalníctvu! Keďže slovenské žoldnierske médiá, v ktorých by ste našli sústredených desiatky príslušníkov tejto menšiny, potrebujú takzvanú sledovanosť, tak opakovane provokujú otváraním týchto okrajových tém, usilujú sa ľudí vyvádzať z miery, vyrušovať ich z pokojného života a postupne tieto témy prepašovať do centra pozornosti. Aj táto menšinová skupinka si musí uvedomiť, že DEMOKRACIA JE VLÁDA VÄČŠINY! Alebo má niekto inú definíciu?

Na internete sa objavila výzva, že 2. februára 2014 sa v Paríži, v Bukurešti, v Madride aj v Ríme začne Manifestácia pre všetkých. Je to veľký, verejný protest proti aktivitám LGBT. Ako je možné, že v hlavných mestách najdemokratickejších západných krajín – v Španielsku, vo Francúzsku a v Taliansku – začínajú pociťovať obťažovanie témou LGBT? Ľudia vychádzajú do ulíc a protestujú vtedy, keď akákoľvek menšina stráca zmysel pre mieru. Spomínaná menšina v obťažovaní spoločnosti zašla priďaleko. Preto: Dosť bolo Schlessingerovej aj Pietruchovej! Nech si žijú svoj život, nech dajú svojou orientáciou či dezorientáciou ostatným slušným občanom pokoj a nechajú nás žiť. Žiť a nechať žiť. Vynikajúcou príležitosťou pre slovenských poslancov je, aby návrh Jána Figeľa podporilo celé politické spektrum v slovenskom parlamente. Toto je test toho, či malo vytvorenie vlastného štátu Slovenskej republiky v roku 1993 nejaký zmysel. Tu a teraz, milí poslanci a poslankyne, ukážte, že sa viete odosobniť a viete podporiť to, čo je v najvyššom slovenskom národnom a štátnom záujme. A tým je ZACHOVANIE RODINY. Nech aj prezidentskí kandidáti preukážu v tejto otázke jasný postoj. Nech vieme: KTO ZA KOHO KOPE! a KOHO MÁME VOLIŤ! Podporu rodiny a jej jasnú definíciu treba zakotviť v Ústave Slovenskej republiky.                                                        

 Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.