PODPORTE AJ VY SLOVENSKÉ NÁRODNÉ NOVINY!


button predplatnePomôžte získať nových predplatiteľov Slovenských národných novín

redakcia SNN

Na Slovensku je to tak. Táto okrídlená veta sa hodí na zhodnotenie postavenia národnej myšlienky v súčasnej slovenskej spoločnosti. Akoby bolo dnes na príťaž vlastenectvo a národná hrdosť. Patriotizmus, národovectvo sa už dlhodobo pod Tatrami nenosí.

Príkladom takejto politiky vládnych štruktúr, politických strán, podnikateľov, tretieho sektora či predstaviteľov rôznych spoločenských oblastí je fakt, že všetky národne orientované médiá, ktoré vznikli po nežnej revolúcii, mali krátky život. Zanikli denníky Koridor, Slovenská REPUBLIKA, Nový deň, týždenník Slovenský národ, rádio Hviezda FM či televízia PATRIOT. Náklonnosť k národnej myšlienke ich diskvalifikovala, obmedzovala a vytláčala na okraj mediálneho priestoru. Nemohli si ani poriadne odhryznúť z reklamného koláča. Na druhej strane tzv. mainstreamové, neoliberálne, multikulturálne médiá, ktoré sa netaja odmietaním podpory a ochrany slovenskej svojbytnosti, akoby mali na ružiach ustlané. „Ich“ podnikatelia ich živia a ak je málo peňazí, pomôže štát inzerciou z veľkých spoločností, v ktorých má svoje akcie. Tak sa stalo, že prežili len dve národne orientované periodiká. Jedno držíte v rukách, druhým je mesačník Extra plus. Dennodenne sa stretávajú s ekonomickými problémami a zápasia o prežitie.

SNN štvorecRedakcia Slovenských národných novín sa rozhodla obrátiť sa s pomocou na svojich čitateľov. Pripravila VÝZVU PRE PREDPLATITEĽOV A ČITATEĽOV o rozšírenie počtu predplatiteľov, a to formou súťaže o hodnotné knihy z Vydavateľstva Matice slovenskej a Vydavateľstva Spolku slovenských spisovateľov. Do  Slovenských národných novín na prelome rokov 2012 a 2013 priložíme korešpondenčný lístok na objednávku predplatného.

Vyzývame a úctivo žiadame všetkých našich čitateľov a predplatiteľov, aby každý korešpondenčný lístok, ktorý sa nachádza vo vnútri tohto vydania, odovzdali blízkej osobe vo svojom okolí, ktorá si predplatné objedná a zašle poštou na adresu redakcie. Všetky podrobnosti sú uvedené na korešpondenčnom lístku – ale aj na webovej stránke http://www.snn.sk/index.php/aktualne. Poštovné uhradí redakcia. Na korešpondenčný lístok netreba nalepiť ani poštovú známku. Len vhodiť do schránky alebo podať na pošte. Nový predplatiteľ môže na korešpondenčný lístok uviesť aj meno čitateľa, ktorý mu korešpondenčný lístok odovzdal. Prvých 50 dvojíc (čitateľ + nový predplatiteľ) automaticky získa hodnotné publikácie. Prosíme, aby korešpondenčný lístok dostala osoba, ktorá má o náš týždenník záujem a objednávka predplatného neskončí v odpadkovom koši. Takto podporíte šírenie dôležitej slovenskej, národnej myšlienky v čase politicko-ekonomickej globalizácie a odklonu od prirodzenej kultúrnej identity európskych národov.

 Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.