Na veľtrhu nábytku nebude chýbať luster ruského prezidenta Putina

Ilustračné foto. Foto: TASR/Milan Kapusta

Bratislava 14. októbra (TASR) - Kto chce svoj domov oživiť a skrášliť novými doplnkami, môže nájsť od stredy (15.10.) inšpiráciu na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu MODDOM v bratislavskej Inchebe. TASR informovala hovorkyňa Incheby Martina Macková.

Návštevníci môžu nájsť na veľtrhu nábytok, doplnky a zariadenia pre oddych i relax, a to do interiéru aj exteriéru. "Bohatá ponuka uspokojí priaznivcov rôznych štýlov, od moderného minimalizmu, cez vidiecku romantiku až po luxusnú klasiku," skonštatovala Macková.

Zaujať podľa nej môžu napríklad kvalitné kožené sedačky či luxusný krištáľový luster, ktorý vlastní ruský prezident Vladimir Putin. Unikátom má byť aj veľká rohová drevená vaňa s detailným vyhotovením a nadčasovým dizajnom. Priaznivcov technológií a pomocníkov do domácnosti môžu zasa zaujať novinky z oblasti vysávačov, televízorov či bielej techniky.

Súčasťou veľtrhu bude aj inšpiratívny svet umenia a dizajnu. Umelecké diela, ktoré môžu spríjemniť a ozvláštniť interiér, predstavia v rámci sprievodnej výstavy výtvarného umenia Art.

Tento rok premiérovo odštartuje na veľtrhu MODDOM duo zdravotníckych výstav SLOVMEDICA a NON-HANDICAP. Päťdesiati vystavovatelia tu predstavia nábytok a vybavenie do nemocníc i ordinácií, ponuku invalidných vozíkov a iných zdravotníckych pomôcok či úpravu vozidiel pre telesne postihnutých. Zároveň odprezentujú liečebné kúpele.

"V spolupráci s Národnou transfúznou službou sa v priestoroch výstaviska uskutoční Výstavná kvapka pomoci. Každý, kto chce darovať krv, tak môže urobiť v piatok (17.10.) od 9.00 h do 12.00 h," uviedla Macková s tým, že v rámci sprievodného programu sa uskutoční vedecká konferencia InfoMedica. Zúčastnia sa na nej odborníci z oblasti medicíny, biofyziky, laboratórnej diagnostiky a iných odborov.

Na veľtrhu MODDOM, ktorý potrvá od 15. do 19. októbra, sa tento rok predstaví 203 vystavovateľov z deviatich krajín. Výstavy SLOVMEDICA a NON-HANDICAP potrvajú do 17. októbra.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.