Prezídium SDKÚ-DS schválilo štruktúru Sekcií pre strednú vrstvu

Na snímke predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo Foto: TASR/Štefan Puškáš

Trenčín 20. januára (TASR) – Strana SDKÚ-DS bude mať deväť odborných Sekcií pre lepší život strednej vrstvy. Ich úlohou bude príprava programu strany do parlamentných volieb 2016. Rozhodlo o tom Prezídium SDKÚ-DS na svojom pondelkovom (19. 1.) večernom zasadnutí v Trenčíne.

"Sekcie budú otvorené pre členov strany, ako aj nezávislých odborníkov a orientovať sa budú na zlepšenie životných podmienok strednej vrstvy,"
povedal predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo. Ich počet sa podľa predsedu môže zmeniť v závislosti od požiadaviek členov. "Tých oslovíme pochopiteľne s ponukou na členstvo ako prvých už v najbližších dňoch," priblížil Frešo.

Verí, že zo sekcií vznikne silný programový nástroj schopný prinášať riešenia najmä vo vzťahu k strednej vrstve, ktorá za posledné roky znáša najväčšie bremeno dosahov zlých vládnych opatrení v ekonomickej a sociálnej oblasti. "Strana bude mať sekcie zdravotníctva, rodiny a sociálnej spravodlivosti, podnikania a zamestnanosti, dopravy a hospodárstva, regionálnej samosprávy, spravodlivosti a bezpečnosti, zahraničnej politiky, vzdelávania, pôdohospodárstva a životného prostredia," uzavrel.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.