SDKÚ-DS rozpustila miestny zväz v Trnave

Foto: TASR

Trnava 5. februára (TASR) – Dlhodobá pasivita, opakovaná neúspešnosť v komunálnych voľbách, ako aj slabá komunikácia s členskou základňou a občanmi viedli Prezídium SDKÚ-DS k rozhodnutiu rozpustiť miestny zväz v Trnave.  

Cieľom SDKÚ-DS má byť aktívna komunikácia s ľuďmi a hlavne schopnosť pochopiť a pomáhať riešiť ich praktické problémy. Podľa informácie, ktorú TASR poskytla tlačová služba SDKÚ-DS, miestny zväz v Trnave sa však zatváral čoraz viac do seba a sústreďoval sa skôr na vnútorné "žabomyšie" vojny. Keďže v Trnavskom kraji existuje 75 fungujúcich zväzov, nemôže ostatných v práci brzdiť jeden, v ktorom tímová práca nefunguje.

"Ako vedenie máme zodpovednosť stranu meniť tak, aby spĺňala očakávania ľudí a dobu, v ktorej žijeme. Preto sa nemôžeme vyhýbať možno bolestivým, avšak ráznym riešeniam. To je to, čo ako vedenie strany musíme a chceme robiť," povedal krajský predseda strany Milan Roman.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.