V Panorama City predaných 97% bytov

PANORAMA CITY Foto: J&T REAL ESTATE

Bratislava 5. mája (OTS) - V priebehu dvoch rokov sa predalo 97% z celkového počtu 606 bytov. V ponuke je posledných 9 dvojizbových apartmánov, 6 trojizbových bytov a dva štvorizbové byty za ceny od cca 140 000 eur s DPH. Dva vzorové byty, ktoré boli súčasťou prezentácie marketingového pavilónu, budú v rovnakom prevedení zrealizované na stavbe a ponúknuté za výhodnú cenu. V predaji budú od júna 2015.

Výstavba pokračuje podľa plánu. Stavebné práce sa začali v júli 2013 a v týchto dňoch stavebníci dokončujú montáž fasády na 32. podlaží. Začala sa už aj montáž fasády podnože objektu, v ktorej budú umiestnené garáže a obchodné prevádzky. Do výšky 12teho poschodia sú dokončené kúpeľne i maľovky. Noví obyvatelia sa budú môcť do Panorama City nasťahovať už na jar 2016.

O Panorama City

Dve trojuholníkové veže PANORAMA CITY sa nachádzajú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 112 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. Do lukratívnej lokality Starého mesta prinesú 606 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíria obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. V centre hlavného mesta pribudne vďaka PANORAMA CITY aj zeleň. V blízkosti veží vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna. Priamo pod oknami budú mať obyvatelia veží zelenú strechu podnože o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

Profil J&T REAL ESTATE
Spoločnosť J&T REAL ESTATE patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových, ale aj priemyselných projektov. Medzi významné skúsenosti patria tiež zákazky v rámci rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov. Svoje pole pôsobnosti rozvíja J&T REAL ESTATE aj na východoeurópskych realitných trhoch, a to najmä v Ruskej federácii. Pobočky spoločnosti sú aktívne v Bratislave, Prahe a Moskve.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:
River Park (Bratislava), Panorama City (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya(Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno(Bratislava), Zelené Terasy Devín(Bratislava), Rezidencie Jeseniova ( Praha), Rezidencie Kampa(Praha), Westend Square(Bratislava), Prosek Point(Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras(Štrbské pleso), Kempinski Hotel River Park(Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow(Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën(Trnava), Logistický park Volkswagen DNV(Bratislava)

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.