Nezmeškajte open-air galavečer thajského boxu v Senci

Foto: Peter Dzurjanin

Bratislava 26. júna (OTS) - V prvú júlovú sobotu (4.7.) sa priaznivci bojových športov stretnú na jednej z posledných akcií aktuálnej sezóny pred letnou pauzou - Hanuman Cup 27. Aj vzhľadom na letný termín sa vôbec po prvýkrát v histórii turnajov, organizovaných bratislavským Hanuman Gymom, zápasy uskutočnia vonku pod holým nebom. Dejiskom bude zrekonštruovaný amfiteáter v Senci, na programe bude celkovo 15 duelov.

V prvej časti turnaja uvidia diváci osem zápasov, ktoré obsadia predovšetkým mladé talenty domáceho Hanuman Gymu ako Juraj Belica, Milan Ulman, Martin Novák či Dávid Zámečník. Druhá časť bude pozostávať z ďalších siedmich zápasov. V prvých troch sa predstavia Ľudovít Klein, Dano Hromek a Andrej Šimkulič, posledné štyri duely budú najvyššej A-kategórie na 5x3 minúty. Do ringu nastúpia Lucia Krajčovič, Michal Peczár, Jakub Benko a v zápase večera Marko Novák.

Podujatie odštartuje o 19:00 hod., vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal i priamo v Hanuman Gyme. Na tejto výnimočnej open-air akcii nesmie chýbať žiadny fanúšik bojových športov. V prípade nepriaznivého počasia v deň podujatia sa galavečer presunie do kongresovej sály Hotela Senec.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.