Kristína prichádza s klipom k pesničke Ta Ne

Speváčka Kristína Foto: PROPAGANDA HOUSE

Bratislava 8. júla (TASR) - Speváčka Kristína prichádza s novým videoklipom k piesni Ta Ne, ktorá vyšla na kompilácii s názvom Tie Naj. Po spolupráci s Miroslavom Donutilom, Ondřejom Vetchým a Ladislavom Chudíkom si Kristína vybrala ďalšieho herca, ktorým je Michal Hudák. Ten sa v klipe predstavil ako bláznivý východniarsky chlap, ktorý sa do speváčky na prvý pohľad šialene zaľúbi. Spoluprácu s vychyteným moderátorom a zabávačom, ktorý je zároveň krstným otcom piesne Ta Ne, si Kristína pochvaľovala.

„Keďže pesnička Ta Ne má vtipný text, chcela som, aby videoklip pôsobil farebne, živo a s humorným príbehom. Preto som na nakrúcanie pozvala aj Michala Hudáka. Je to naozaj skvelý zabávač, úžasný herec a hlavne rodený východniar, čo si táto pieseň tak trošku aj žiadala. Myslím si, že vďaka jeho účinkovaniu to nabralo ten správny šmrnc,“ teší sa Kristína.

Klip vznikol pod taktovkou českého režiséra Mateja Pichlera, ktorý režíroval aj Kristínin videoklip k skladbe Rozchodový reggaeton. Filmovalo sa v Prahe v nádherných ateliéroch a nakrúcanie bolo časovo náročné. Nakrútiť klip Ta Ne sa speváčka rozhodla na základe záujmu fanúšikov o samotnú pieseň, o čom svedčí viac ako milión prehratí na YouTube.

„Som veľmi rada, že na pesničku mám skvelé ohlasy, ľudia si svojím záujmom videoklip doslova vypýtali. V týchto dňoch má samotná pieseň vyše 1.300.000 prehratí, čo je na skladbu bez klipu len s fotkami krásne číslo,“ dodala pre médiá Kristína.

Speváčku, populárnu u slovenského aj českého publika, čaká leto plné koncertov a prípravy jesenného turné po Slovensku a Česku. Medzitým si Kristína nájde čas aj na dovolenku. „Počas celého leta mám veľmi veľa koncertov, festivaly, mestské akcie, obecné slávnosti. Na oddych a krátku dovolenku sa v najbližšom období chystám do Toskánska a koncom leta ešte zavítam na krásne miesta na Slovensku,“ upresňuje Kristína.

Speváčka sa nedávno predstavila aj v úlohe herečky v českej komédii Život je život po boku takých hviezd ako Simona Stašová a Ondřej Vetchý. Minulý rok vydala Kristína prvú výberovku s názvom Tie Naj. Exkluzívny album predstavuje obdobie od začiatkov až po súčasnú tvorbu Kristíny. Na výberovom albume nájdu fanúšikovia hity ako Horehronie, Pri oltári, V sieti ťa mám, Stonka, Jabĺčko a mnoho ďalších. CD obsahuje aj skladby, ktoré na žiadnom albume ešte nevyšli, ako Ovoňaj ma ako ružu, Rozchodový reggaeton či nové skladby Navždy a Ta Ne.

TASR informovala PR manažérka spoločnosti Propaganda House Nora Krchňáková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.