Polícia prosí o pomoc pri pátraní po mužovi podozrivého z krádeže

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II v súvislosti s objasňovaním prečinu krádeže pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi. Foto: TASR/KR PZ

Bratislava 13. júla (TASR) - Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II v súvislosti s objasňovaním prečinu krádeže pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi. V tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby.

Na základe doterajších informácií doteraz neznámy páchateľ dňa 25. júna 2015 v čase krátko pred 15.15 h v priestoroch obchodného centra na Ivanskej ceste v Bratislave, v predajni mobilného operátora, odcudzil voľne položený tablet v hodnote 106 eur. Ide o muža strednej postavy, má tmavé vlasy. Oblečené mal tričko sýto oranžovej farby, svetlé nohavice, sandále a krížom cez trup prevesenú tašku čiernej farby.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na fotografiách, k jej súčasnému pohybu či pobytu, možno oznámiť na telefónnom čísle 09610 32875 alebo bezplatnom čísle polície 158. Občania tak môžu urobiť aj osobne na Obvodnom oddelení Policajného zboru Trnávka, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

TASR informovala Lucia Miháliková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.