Členovia strany SKOK trávia leto v regiónoch, riešia aj nezamestnanosť

predseda strany SKOK Juraj Miškov Foto: TASR/Michal Svítok

Bratislava 18. júla (TASR) - Členovia mimoparlamentnej strany SKOK trávia celé leto v regiónoch Slovenska medzi ľuďmi na rôznych verejných akciách. Riešia nezamestnanosť aj podnikateľské prostredie.

"Daniel Krajcer prechádza slovenské hrady, na ktorých naštartoval úspešný program ich obnovy s využitím dlhodobo nezamestnaných, ktorý dnes prináša svoje ovocie. Juraj Miškov a Martin Chren sa aj z opozície stále venujú aj podnikateľom a snahe prilákať na Slovensko nových zahraničných investorov a vytvoriť nové pracovné miesta," uviedla pre TASR hovorkyňa strany Martina Medzayová.

Jozef Kollár zase rieši aktuálne problémy s gréckou krízou. "Chceme navštíviť čo najviac miest, v rámci všetkých regiónov Slovenska a ukázať občanom, že ich niekto naozaj počúva a následne rieši problémy, ktoré ich trápia," povedala hovorkyňa.

Desiatky aktivistov strany SKOK pokračujú aj v zbere podpisov za odluku cirkvi od štátu a venujú sa dokončovaniu volebného programu. "Čo sa týka našich billboardov, orientujeme sa výlučne na komunikáciu hodnôt strany SKOK, keďže sme novým politickým subjektom. Tiež vzhľadom na obmedzený priestor strany v médiách využívame aktuálne platený priestor na komunikáciu hodnôt a nášho programu," uviedla Medzayová. V júni a v júli SKOK nemá objednané žiadne billboardy, tie, ktoré sú stále v uliciach, sú ešte z mája.

Strana zároveň spustila nový web, na ktorom môže každý nájsť všetkých členov strany SKOK, ako aj jej financovanie za každý uplynulý štvrťrok.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.