Konferencia HR Development Academy:Rozvoj ľudských zdrojov 2016

Foto: HR Development Academy

HR DEVELOPMENT ACADEMY je séria workshopov, ktorá tvorí platformu na prezentáciu "Best Practices", výmenu skúseností, názorov a postojov manažérov, špecialistov rozvoja ľudských zdrojov, HR manažérov a personalistov. Nepremeškajte možnosť zúčastniť sa už 7. ročníka Konferencie HR Development Academy: Rozvoj ľudských zdrojov 2016. Každý rok prinášame tie najaktuálnejšie trendy v oblasti HR.

Už 17.marca 2016 sa stretneme s riaditeľkou sekcie ľudských zdrojov v SPP Ľubomírou Radosovou, ktorá predstaví tému „Transformácia firemnej kultúry - Ako sa z plynárov stávajú obchodníci“. V SPP vedia, že ak chcú zostať lídrom na slovenskom trhu v oblasti energetiky musia sa všetci správať a myslieť ako obchodníci. Ich cieľom je meniť zabehnuté správanie, postupne meniť firemnú kultúru cez posilnenie zákazníckej orientácie, zmeniť postoje a správanie zamestnancov cez zvýšenie angažovanosti, motivácie a stabilizácie zamestnancov. Dozviete sa viac o premenách správania, zmene nastavenia, komunikácií hodnôt a podpore vyžadovaného správania.

Ďalším spíkrom bude Imrich Mészáros, riaditeľ svetovej spoločnosti Camfil zaoberajúcej sa rozvojom a výrobou vzduchových filtrov. Pán Mészáros má bohaté skúsenosti s agilným riadením výkonnosti, preto jeho príspevok bude na tému „Skúsenosti s riadením výkonnosti – rok po implementácii“. Máte možnosť získať typy a triky ako čo funguje, alebo nefunguje.

Toto je ochutnávka spíkrov, ktorí vystúpia v prvej polovici dňa. Poobede sa môžete tešiť na podnetné a hravé workshopy!

Hovorí Vám niečo pojem gamifikácia? Marcel Klimo Vás s touto možnosťou rozvoja nie len zoznámi, ale budete si môcť na vlastnej koži vyskúšať praktické cvičenia, ktoré budú súčasťou jeho témy „Ako začať s gamifikáciou v HR: 7 praktických cvičení a hier“.

Hrať sa je fajn, no dôležité je aj „Budovanie atraktívnej značky zamestnávateľa“. Ako na to prezradí Dušan Káčer. Čo je skutočným hnacím motorom Vášho tímu, povie Vladislav Leško vrámci témy „Môj tím-pohľad za oponu. Balancemanagement v rozvoji tímov“.

Poobedný program budú tvoriť aj témy ako Employer Branding, Firemná kultúra a mnohé ďalšie.
Konferencia HR Development Academy:Rozvoj ľudských zdrojov 2016 ponúka jedinečnú možnosť dostať sa do tesnej blízkosti s odborníkmi z HR prostredia. Počas diskusie zároveň vzniká množstvo podnetov a inšpirácií pre skvalitňovanie práce prítomných účastníkov. Pomôžte svojej firme rásť a naučte sa ako rýchlo, jednoducho a kvalitne napredovať!

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.