Radivojevič spečatil triumf Liberca v Olomouci

Na archívnej snímke Branko Radivojevič Foto: TASR/Martin Baumann

Praha 26. februára (TASR) - Slovenskí hokejisti Daniel Štumpf a Martin Cibák prispeli k výhre Zlínu nad Hradcom Králové 4:1 v 49. kole českej extraligy. Štumpf najskôr prihral na víťazný gól Jiřímu Vlachovi, Cibák sa potom podieľal na triumfe dvomi asistenciami.

Strelecky sa presadil Tomáš Harant v službách Chomutova a svojmu tímu gólom pomohol zdolať Kometu Brno. Dve asistencie zaznamenal Vladimír Dravecký, jeho Třinec však prehral so Spartou Praha 2:3 po predĺžení a samostatných nájazdoch.

Slovenský rukopis malo aj víťazstvo Vítkovíc na ľade Karlových Varov. Gólom k nemu prispel Peter Čerešňák, dve asistencie pridal Michael Vandas. Triumf Liberca v Olomouci spečatil v 59. minúte Branko Radivojevič. Tomáš Marcinko otvoril skóre zápasu Pardubice - Litvínov, domáci aj zásluhou jeho gólu vyhrali 2:1.