Horský priechod Vernár je už prejazdný

Ilustračné foto Foto: TASR/Dušan Hein

Vernár 1. marca (TASR) – Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vydalo dnes krátko pred 10. hodinou upozornenie pre vodičov, že horský priechod Vernár v okrese Poprad je neprejazdný z dôvodu hustého sneženia a následným skrížením kamiónov.

Polícia žiada vodičov, predovšetkým kamiónovej dopravy, aby sa tomuto priechodu podľa možností vyhli. Na ostatnom území Prešovského kraja prevažne prší. Dážď zatiaľ neobmedzuje plynulosť cestnej premávky.
Vernár 1. marca (TASR) – Horský priechod Vernár v okrese Poprad je už pre vodičov prejazdný. Informáciu potvrdilo Operačné stredisko Krajského policajného zboru v Prešove.

Cesta bola pre dopravu neprejazdná z dôvodu silného sneženia a následného skríženia kamiónov dnes pred 10. hodinou. Polícia potvrdila, že úsek je momentálne prejazdný, treba však zvýšiť bezpečnosť, nakoľko sa na ceste nachádza sneh.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.