Trenčianske výstavisko Expo Center ovládne ženská krása

Ilustračné foto Foto: Bernard Cassière

Trenčín 4. marca (TASR) - Novinky zo sveta kozmetiky, nechtového dizajnu, pedikúry a účesov prinesie dnes a v sobotu (5. 3.) najväčší slovenský veľtrh krásy Beauty Forum Trenčín. Na ploche vyše 5000 štvorcových metrov odprezentuje na trenčianskom výstavisku Expo Center 85 vystavovateľov zo siedmich krajín viac ako 250 kozmetických značiek.

Ako TASR informovala Ivana Ridékyová z oddelenia marketingu spoločnosti Expo Center, súčasťou veľtrhu budú majstrovstvá Slovenska v make-up, v nechtovom dizajne, v predlžovaní rias a v maľovaní na telo. "Seriál Beauty Forum je organizovaný vo viacerých krajinách Európy, jeho atraktívnosť zaručujú súťaže na úrovni majstrovstiev danej krajiny, ktorých víťazi postúpia na majstrovstvá Európy do Mníchova," priblížila Ridékyová.

Ako dodala, veľtrh ponúkne kozmetičkám aj odborné prednášky a workshopy venované témam ako ošetrenie jaziev, alebo wellness ošetrenie tela. Pre pedikérky je pripravený podologický a pedikérsky deň zameraný na problematiku lymfedémy dolných končatín. Zároveň môžu spoznať aj súbor účinných cvikov pre stabilizáciu a mobilizáciu chrbtice SM-systémom, ktorý využívajú aj vrcholoví športovci na zlepšenie výkonu a predchádzanie preťaženiu a degenerácii chrbtice a veľkých kĺbov.

Pre návštevníkov je veľtrh otvorený dnes a v sobotu od 10.00 do 18.00 hodiny.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.