TSK na zateplení zariadení sociálnej starostlivosti ušetrí

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Trenčín 3. júna (TASR) – Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) energeticky zefektívni dve zariadenia sociálnej starostlivosti vo svojej pôsobnosti. Procesom verejného obstarávania klesla predpokladaná cena na zateplenie, výmenu okien a súvisiace práce o vyše 40.000 eur.

Podľa informácií, ktoré zverejnili vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), víťazom verejnej súťaže na zateplenie budovy B, výmenu okien a súvisiace práce v Centre sociálnych služieb (CSS) Lipa v obci Kostolná-Záriečie v Trenčianskom okrese sa stala považskobystrická spoločnosť AU – STAV, ktorá uspela v konkurencii ďalších štyroch záujemcov. Predpokladaná cena 62.185 eur sa verejným obstarávaním znížila na 45.123 eur.

Konečná cena energetického zefektívnenia pavilónu pracovnej terapie v Domove sociálnych služieb v Zemianskom Podhradí v okrese Nové Mesto nad Váhom sa v procese verejného obstarávania znížila z predpokladaných 77.053 eur na 52.381 eur. Spomedzi piatich záujemcov vyhrala verejné obstarávanie spoločnosť IMO z Lietavy.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.