Zlodej vykradol sklad na termálnom kúpalisku v Diakovciach

Na snímke termálne kúpalisko v obci Diakovce. Foto: TASR/Henrich Mišovič

Diakovce 29. júna (TASR) - Neznámy zlodej vykradol sklad náradia na termálnom kúpalisku v Diakovciach v okrese Šaľa. Vlámal sa doň v utorok 28. júna medzi 6. a 7. hodinou. Na dverách odstránil visiaci zámok a z priestorov odcudzil vysokotlakový čistič, kompresorovú pištoľ, frézu, strunovú a motorovú kosačku, ponorné čerpadlo a uhlovú brúsku. Následne vnikol do druhej miestnosti, z ktorej zobral rezačku na betón. Krádežou vznikla škoda takmer 4000 eur, informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Božena Bruchterová.

Polícia vykonala na mieste obhliadku. Uvedený skutok vyšetruje ako zločin krádeže. "Žiadame o pomoc prípadných svedkov, ktorí sa včera v ranných hodinách pohybovali v okolí termálneho kúpaliska a všimli si čokoľvek, čo by pomohlo pri objasnení prípadu," vyzvala verejnosť Bruchterová. Svedkovia môžu svoje poznatky oznámiť na telefónnom čísle 158.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.