Tragická nehoda v Bratislave: Auto narazilo do cisterny s plynom

Pri havárii v Bratislave sa auto zrazilo s cisternou prevážajúcou plyn. Foto: FB/odťahovka.sk

Bratislava 13. júla (TASR) – Bratislavskí hasiči dnes zasahovali na Ulici svornosti pri tragickej dopravnej nehode nákladného a osobného auta. Nehoda si vyžiadala jeden ľudský život, dvaja ťažko zranení boli prevezení do nemocnice. TASR o tom informoval hovorca operačného strediska záchranárov Boris Chmel.

"Pri nehode zomrel 46-ročný muž, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Otvorenú ranu v oblasti hlavy utrpela 46-ročná žena, ktorú následne previezli do Univerzitnej nemocnice v Ružinove. Pri nehode utrpel úraz hlavy a poranenie v oblasti panvy i 18-ročný mladý muž, ktorého odviezli do Univerzitnej nemocnice na Kramároch," povedal Boris Chmel.

V Univerzitnej nemocnici Bratislava v Ružinove sme prijali ženu s vážnymi zraneniami. Naši zdravotníci ju operujú a robia maximum pre jej záchranu. Na bratislavských Kramároch sme prijali ďalšieho pacienta zo spomínanej nehody, je v stabilizovanom stave, no s viacerými zlomeninami. Dnes podstúpil operáciu," TASR o tom informovala hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Zuzana Eliášová.

Pri nehode zasahovalo 19 hasičov s piatimi kusmi hasičskej techniky. Informáciu pre TASR potvrdilo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave.

Policajti upozorňujú vodičov na úplnú výluku dopravy na Ulici svornosti v úseku od križovatky ulíc Lieskovská-Mramorová po križovatku ulíc Kazanská-Slovnaftská. TASR o tom informovala Tatiana Kurucová hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Dôvodom je odstraňovanie následkov nehody a s tým spojené prečerpávanie nebezpečnej látky z cisterny (plynu). Predpokladaný čas uzávery je do 12.00 hod, odklon dopravy je vedený cez Podunajské Biskupice.

Doprava na mieste je riadená hliadkami polície. Vodičom jazdiacim v smere od Šamorína do Bratislavy odporúča sa danému úseku úplne vyhnúť.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.