ŽSR opravia železničné priecestie v Senci

Ilustračná snímka Foto: TASR/ MilanKapusta

Bratislava 26. júla (TASR) - Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) zrealizujú v noci z 26.7. na 27.7. a v noci z 27.7. na 28.7. 2016 výluku na železničnom priecestí v železničnom kilometri 79,330 (jedinečné identifikačné číslo - JIČ 1993) v železničnej stanici Senec.

V rámci týchto výluk sa vykonajú práce súvisiace s opravou poškodenej priecestnej konštrukcie priecestia. Uvedená oprava sa bude realizovať v noci počas trvania čiastočnej polovičnej cestnej uzávery priecestia v období od 20.00 h dňa 26.7. do 05.00 h dňa 27.7. Nasledujúcu noc bude priecestie uzavreté v tom istom čase.

Keďže ide o dvojkoľajný úsek, železničná prevádzka bude zabezpečená po nevylúčenej prevádzkovanej koľaji. Počas výluky je však predpoklad menšieho meškania vlakov, náhradná autobusová doprava nie je v tomto prípade potrebná.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.