Havária kanalizácie v Prešove si vyžiada dopravné obmedzenia

Ilustračná snímka Foto: TASR/Štefan Puškáš

Prešov 15. októbra (TASR) - V dôsledku odstraňovania havarijného stavu kanalizácie dôjde k obmedzeniam dopravy na ceste I/18 na Levočskej ulici v Prešove. Podľa slov hovorkyne mesta Veroniky Kmetóny Gazdovej je uzávera plánovaná na budúci týždeň v čase od stredy (19.10.) do nedele (23.10.).

Pre rozkopávku cesty, ktorú si vyžiadal havarijný stav kanalizácie, bude uzavretá Levočská ulica od križovatky s ulicami Obrancov mieru a Vlada Clementisa. Osobné motorové vozidlá budú môcť v smere na Sabinov a Vranov nad Topľou obchádzať cez Sídlisko III. Nákladná doprava bude vedená cez Obrancov mieru, Pod Kalváriou a ďalej v smere na Rusínsku ulicu,“ informovala hovorkyňa mesta. Uzávera je plánovaná budúci týždeň. Samotné práce by mali trvať zhruba päť dní, pričom budú vykonávané nepretržite. Predbežný termín uzávery je stanovený do nedele (23.10.), aby v pondelok (24.10.) ráno bola cesta plne sprejazdnená.

Dopravný podnik bude trolejbusy smerovať cez ulicu 17. novembra. V dopravnej špičke budú v prípade potreby policajné hliadky regulovať dopravu,“ doplnila Kmetóny Gazdová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.