Ohlasy médií na triumf: Slováci rozobrali ústráchanú Litvu

Na snímke víťazná radosť futbalistov Slovenska po zápase F-skupiny kvalifikácie MS 2018 Slovensko – Litva (4:0) v Trnave 11. novembra 2016. Foto: TASR/Martin Baumann

Bratislava 12. novembra (TASR) - Ohlasy médií na piatkový zápas F-skupiny kvalifikácie MS 2018, v ktorom slovenská futbalová reprezentácia zvíťazila v Trnave nad výberom Litvy 4:0:


lff.lt:
"Úspešný štart Litvy do kvalifikácie pribrzdila hladká prehra 0:4 na Slovensku. Litovský tím nevedel nájsť účinnú protizbraň na aktívnu hru domácich, ktorí sa dostali na koňa tromi gólmi v prvom polčase. Litva utrpela prvú prehru v tomto kvalifikačnom cykle."

futbolas.lt: "Vyhral lepší. Slováci rozobrali Litvu, ktorá podala ustráchaný výkon, výsledkom 4:0."

uefa.com: "Gólové hody Slovenska, Severného Írska a Dánska. Všetky tri tímy si v piatok schuti zastrieľali, Nemci nadelili San Marínu dokonca osem gólov."

idnes.cz: "Slováci uštedrili súperovi z Litvy prvú prehru v kvalifikácii. Ich víťazstvo sa zrodilo veľmi rýchlo, už po štvrťhodine viedli o dva góly. Krátko po hlavičke Nemca sa parádnou ranou z diaľky presadil Kucka. Ešte do polčasu zvýšil Škrtel prvým gólom za národný tím od roku 2008 a v závere pridal štvrtý presný zásah neapolský špílmacher Hamšík."

lequipe.fr: "Slováci proti Litve dominovali a zvíťazili 4:0. Mužstvo Jána Kozáka dosiahlo druhý triumf v rade a poskočilo na tretiu priečku v tabuľke F-skupiny. Slovenský kapitán Martin Škrtel strelil prvý gól za národný tím od 6. septembra 2008, teda presne po 2988 dňoch."

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR3 Komentárov

  • What awesome finds!! I absolutely ADORE that typewriter. Sometimes it's just fun owning cool little things like that, even if you don't have any real "use" for it. ;)I also love the bowl with the leaves. So cute!

  • Awesome action Christina! I will check the Inner Circle Mastery group to see what you overcame. Courageous my love and worth it I hope. It is so cool to see how you can free yourself and gain the results of experience. You are welcome. xo

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.