Sezónu v Zveroparku otvoria veľkonočnými zvykmi

Ilustračné foto Foto: TASR/Jana Vodnáková

Žarnovica 31. marca (TASR) - Tohtoročnú sezónu otvoria v Zveroparku pri Žarnovici veľkonočnými zvykmi. Podujatie Veľkonočný Zveropark ponúkne v dňoch od 14. do 17. apríla množstvo atrakcií a súťaží.

Ako informovala marketingová asistentka Natália Vincúrová počas tohtoročnej sezóny očakávajú v Zveroparku približne 60.000 návštevníkov. Minulý rok navštívilo túto prvú losiu farmu na Slovensku viac ako 41.000 ľudí.

Podľa Vincúrovej sa tento rok môžu návštevníci tešiť na niekoľko noviniek v areáli, nové atrakcie aj služby. Počas podujatia Veľkonočný Zveropark bude pripravených niekoľko špeciálnych atrakcií a súťaží ako napríklad bádateľská hra „Išlo vajce na vandrovku“ či súťaž o najdlhší korbáč.

"Podujatím sa budú prelínať aj tradičné ľudové remeslá a zvyky. Veľkonočný pondelok bude veselo šibalský. Návštevníci môžu zažiť symbolickú šibačku a oblievačku, aby boli počas celého roka zdraví a svižní," dodala Vincúrová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.