West Side Story uvedie 100. predstavenie v Bratislave

The Original Broadway Classic - WEST SIDE STORY Foto: XL group a.s.

Bratislava 31. marca (TASR) - Už dnes večer sa všetci priaznivci muzikálového žánru v slovenskej metropole môžu tešiť na skutočnú lahôdku - The Original Broadway Classic West Side Story priamo z newyorskej Broadway.

Po mimoriadnom úspechu a vypredaných predstaveniach minulý týždeň v Prahe, pozitívnych ohlasoch z radov kritikov a rovnako aj nadšených divákov sa táto absolútna klasika predstaví v Bratislave so štyrmi predstaveniami. V pôvodnom znení, avšak so slovenským prekladom, zažije Bratislava spolu s účinkujúcimi jedinečný okamih. Práve dnes v tomto zložení odohrajú jubilejné 100. predstavenie tohto turné.  

Prípravné práce, stavba pódia, zariaďovanie šatní sú už v záverečnej fáze, zatiaľ čo účinkujúci si užívajú pár dní voľna a naše hlavné mesto si nevedia vynachváliť. Novinkou je aj správa, že hlavní protagonisti Tony a Maria sú čerstvými zaľúbencami aj v skutočnom živote.

Slávne piesne z tohto muzikálu Maria, Somewhere, Officer Krupke či America spolu so živým orchestrom, elegantnými kostýmami, temperamentnými tancami – to je West Side Story s dnešným prvým vystúpením.

TASR informovali zástupcovia spoločnosti XL Group, ktorá muzikál na Slovensko prináša.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.