Špeciálny halloweenský program pripravilo KaSS Prievidza i Zoo Bojnice

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Prievidza/Bojnice 26. októbra (TASR)- Špeciálne podujatia pri príležitosti Halloweenu pripravili na nadchádzajúce dni pre verejnosť Kultúrne a spoločenské stredisko (KaSS) Prievidza a Národná zoologická záhrada v Bojniciach. Kým prievidzský Dom kultúry ožije detskou halloweenskou párty, návštevníci zoo budú môcť zažiť večernú komentovanú prehliadku po jej areáli.

Spoločenská sála Domu kultúry v Prievidzi bude hostiť Halloween párty pre deti 29. októbra od 15.00 h. "Strašidelné popoludnie ponúkne premietanie animovanej rozprávky Norman a duchovia. Deti si užijú veľa zábavy pri tvorivých dielničkách, nebudú chýbať strašidelné súťaže a nakoniec si všetci spolu zatancujeme na detskej strašidelnej diskotéke s DJ-om Smrťom," uviedla Nina Pekárová z KaSS v Prievidzi.

Atmosféru Halloweenu pripomenú v zoologickej záhrade v Bojniciach aj vyrezávané tekvice, jej areál budú zdobiť od 31. októbra do 2. novembra. "Zoo tiež pozýva návštevníkov na tvorivé dielne spojené s vyrezávaním tekvíc v učebni Centra environmentálnej výchovy, ktoré budú 31. októbra od 10.00 h a 13.00 h. Večernú strašidelnú prehliadku zoo budú môcť zažiť v tento deň od 17.00 h a možno sa budú aj trochu báť," priblížila hovorkyňa Simona Kubičková. Zároveň upozornila, že na prehliadku sa musia záujemcovia vopred prihlásiť.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.