Noc divadiel v Trenčíne bude na program bohatá

Ilustračná snímka Foto: TASR/Radovan Stoklasa

Trenčín 18. novembra (TASR) – Štyri divadelné predstavenia pre všetky vekové kategórie, ale aj pestrý sprievodný program čaká Trenčanov počas sobotnej Noci divadiel v divadelnej sále Kina Hviezda. Trenčín je jedným z 19 slovenských miest, ktoré sa do ôsmeho ročníka Noci divadiel zapoja.

Ako informovala trenčianska hovorkyňa Erika Ságová, podujatie, ktorého tohtoročným mottom je S divadlom do nekonečna, odštartuje v trenčianskom kine Hviezda o 16.00 hodine klauniádou Adriána Ohrádku z Teatr Komika Klaunovanie s bublinami. O hodinu neskôr ponúkne novodubnický divadelný súbor Bebčina komédiu Len tak...pre radosť. O 19.00 odohrá Divadlo 21 z Opatovej komédiu To ste vy, pán Taner? a záverečné predstavenie bude v rukách trenčianskeho herca Pavla Seriša a jeho šou jedného herca Na ostro.

„V podujatí nebudú chýbať zaujímavé sprievodné aktivity ako workshop s klaunom Adynom, tvorivé dielne s výrobou originálnych pečiatok a veselé fotenie za šašovskou fotostenou,“
doplnila Ságová s tým, že Stredná umelecká škola v Trenčíne pripravila v rámci Noci divadla výstavu divadelných kostýmov z dielne svojich študentov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.