Do skončenia hlasovania zostávajú už len tri dni

Foto: Nebuď otrok drog

Bratislava 8. decembra (OTS) - Posledné tri dni zostávajú verejnosti na odovzdanie hlasu niektorej z finálových prác v súťaži Nebuď otrok drog 4. Hlasovanie rozhodne o konečnom poradí finalistov a rozdelení výhier. Do tejto chvíle bolo prostredníctvom stránky www.nebudotrokdrog.sk odovzdaných takmer 2500 platných hlasov.

Súťaží sa v štyroch súťažných kategóriách. Hlasujúci môže odovzdať svoj hlas len raz jednej súťažnej práci v každej kategórii. Organizátor projektu a súťaže, Tlačová agentúra Slovenskej republiky, vyžrebuje zo všetkých hlasujúcich troch výhercov nákupných poukážok. Hlasovanie sa skončí dňa 10. 12. 2017 o 20:00 hod. Výsledky hlasovania budú zverejnené 11. 12. 2017 spolu s menami vyžrebovaných výhercov z radov hlasujúcich i autorov súťažných prác, ktoré sa nedostali do finále.

Dôležité upozornenie: V doterajšom priebehu hlasovania evidujeme značný počet neplatných hlasov, teda takých, kde osoba zahlasovala za príslušnú prácu, uviedla svoje meno a e-mailovú adresu, ale následne nepotvrdila svoj hlas prostredníctvom linku, doručeného na zadaný e-mail. Platnosť potvrdzovacieho odkazu je obmedzená na 24 hodín, preto ak ste hlasovali a nepotvrdili svoj hlas, je nevyhnutné zopakovať hlasovanie a zavŕšiť ho kliknutím na potvrdzovací link. Až vtedy bude hlas úspešne započítaný.

Počet hlasov udelených jednotlivým súťažným prácam bude zverejnený až pri záverečnom vyhodnotení súťaže. Dôvodom je zabezpečenie korektnosti hlasovania a udržanie napätia do poslednej chvíle. Organizátor súťaže vyzýva všetkých zúčastnených, aby k záverečnej fáze súťaže pristúpil férovo a dodržiavali pravidlá hlasovania, uvedené v štatúte súťaže a v skrátenej podobe v hlasovacom formulári.

Zmena v kategórii výtvarných prác: Nedopatrením sa stalo, že súťažná práca Lucie Martinickej sa ocitla v kategórii prác žiakov II. stupňa ZŠ, pričom spadá do kategórie prác študentov SŠ. Nakoľko nebol dôvod určiť prípadných náhradníkov v ktorejkoľvek súťažnej kategórii, situáciu sme sa rozhodli vyriešiť presunutím predmetnej práce do správnej kategórie. V kategórii výtvarných prác žiakov II. stupňa ZŠ je tak možné hlasovať za jednu z deviatich prác, v kategórii prác študentov SŠ za jednu z jedenástich prác.
Porota v nadväznosti na uvedenú zmenu z dôvodu korektnosti prehodnotí svoje poradie prác v kategórii výtvarných prác žiakov II. stupňa ZŠ aj študentov SŠ, od ktorého sa odvíja určenie Ceny poroty. V dôsledku uvedenej zmeny sa mení udelenie výhier nasledovne: autor súťažnej práce, ktorá sa v kategórii výtvarných prác študentov SŠ umiestni v hlasovaní na 11. mieste, získa nákupné poukážky v hodnote 60 eur (30+30 eur). V kategórii výtvarných prác žiakov II. stupňa ZŠ 10. miesto udelené nebude.
Ďakujeme za pochopenie, za chybu sa ospravedlňujeme.

Všetky informácie o súťaži sú dostupné na www.nebudotrokdrog.sk

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít pre rok 2017.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.