Polícia pátra po 46-ročnej Ivane Nôtovej zo Zvolena

Na snímke nezvestná 46-ročná Ivana Nôtová zo Zvolena. Sestra nezvestnej bola s ňou naposledy v kontakte v presne nezistenom čase v septembri 2017, susedia ju ale naposledy videli 21. decembra 2017 v mieste bydliska. Odvtedy sa zdržiava na neznámom mieste. Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, nezvestná má údajne psychické problémy a odmieta liečbu. Pri sebe má svoj mobilný telefón, ktorý ale pravdepodobne nepoužívala a v súčasnosti je nedostupný. Ivana Nôtová je vysoká 165 cm, plnoštíhlej postavy, má hnedé, nakrátko ostrihané vlasy. Foto: TASR/KR PZ v Banskej Bystrici

Zvolen 4. januára (TASR) - Polícia pátra po nezvestnej 46-ročnej Ivane Nôtovej zo Zvolena. Sestra nezvestnej bola s ňou naposledy v kontakte v presne nezistenom čase v septembri 2017, susedia ju ale naposledy videli 21. decembra 2017 v mieste bydliska. Odvtedy sa zdržiava na neznámom mieste.

Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, nezvestná má údajne psychické problémy a odmieta liečbu. Pri sebe má svoj mobilný telefón, ktorý ale pravdepodobne nepoužívala a v súčasnosti je nedostupný.

I. Nôtová je vysoká 165 cm, plnoštíhlej postavy, má hnedé, nakrátko ostrihané vlasy.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru alebo na linke tiesňového volania č. 158.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.