Prvý Bratislavský Burlesque Bál sa blíži

Prvý Bratislavský Burlesque Bál sa blíži Foto: Medialand

Bratislava 16. januára (OTS) - Hostia budú mať tak možnosť vidieť a zažiť zmyselný, a nezabudnuteľný burlesque program, ktorý bude trochu odlišný od klasických bálov. Ženskosť, vášeň a extravagancia, to všetko bude súčasťou nevšedného februárového večera, na ktorom budú maškarné kostýmy vyjadrením nespútanosti a sebavedomia.

Prvý Bratislavský Burlesque Bál sa blíži Foto: Medialand

Na bále budete mať jedinečnú príležitosť vidieť a počuť úžasnú českú spevácku divu Helenku Vondráčkovú, ktorá prinesie na pódium šarm a eleganciu.
O atmosféru večera sa postarajú nádherné burlesque tanečnice na čele slovenskej kráľovny burlesky Catrice Cat, známy slovenský huslista Filip Jančík a mnoho ďalších zaujímavých tvárí. Súčasťou bálu bude tiež špeciálna fashion show a kabaretné predstavenie. Bratislavský Burlesque Bál bude sprevádzať hudobná skupina Swing Gang a za mixážnym pultom bude stál DJ Karol z FUN rádia. O program sa tento ročník postará moderátor Binďo z Európy 2, s ktorým zažijete mnoho skvelej zábavy.

Bál sa koná pod taktovkou V&E Fashion a agentúry Medialand, ktorí Vás z radosťou pozývajú na túto spoločenskú udalosť.

Lístky sú v predaji na https://www.ticketportal.sk/Event/Bratislavsky_Burlesque_Bal

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.