Najdlhšia hitparáda v dejinách éteru SR bude opäť na Rádiu Expres

Ilustračná snímka. Foto: Martin Ferenčík

Bratislava 29. januára (TASR) - Rádio Expres opäť na týždeň zmení svoj playlist. Spúšťa obľúbenú, sedem dní trvajúcu hitparádu 2018 najväčších hitov všetkých čias. Odštartuje ju v sobotu 3. februára o 6. h a ukončí v piatok 9. februára popoludní.

Počas týchto siedmich dní neodznie vo vysielaní žiadna pesnička viackrát. Poradie piesní už teraz ovplyvňujú poslucháči hlasovaním na špeciálnej podstránke. Okrem hlasovania môžu posielať aj tipy na skladby, ktoré by podľa nich nemali chýbať medzi 2018 najväčšími hitmi. Poslucháč má každý deň k dispozícii desať hlasov, ktoré môže zakaždým odovzdať rôznym pesničkám.

"Uvedomujeme si, že tento projekt nemá v slovenskom éteri konkurenciu a sme naň pyšní. Podieľa sa na ňom prakticky celé rádio - od hudobnej redakcie, cez moderátorov, oddelenie zvukovej grafiky až po kolegov, ktorí sa starajú o náš web a sociálne siete. Tento špeciálny týždeň si každý rok skutočne užijeme, ale najdôležitejšie je, že má veľký ohlas u poslucháčov. Vidíme to na počte hlasujúcich, ktorý každý rok rastie. A tiež na množstve pozitívnych reakcií, ktoré sa objavia vždy, keď odštartujeme hitparádu v éteri," hovorí hudobný šéf rádia Rasťo Bečaver.

Hlasovanie v hitparáde je podporené aj zaujímavými cenami, hlasujúci môžu vyhrať štýlové bluetooth reproduktory JBL. Ocenený bude aj poslucháč, ktorý si správne tipne interpreta na prvom mieste. V roku 2017 poslucháči hlasovaním rozhodli o víťazstve skladby Sofia od Alvara Soler.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.