Krádež polmiliónových hodiniek v Bratislave stále vyšetrujú

Na archívnej snímke klenotníctvo v centre hlavného mesta, do ktorého neznámy páchateľ vrazil autom a odniesol si hodinky v celkovej hodnote približne 500.000 eur v Bratislave 8. januára 2018. Foto: TASR - Dano Veselský

Bratislava 7. apríla (TASR) - Polícia naďalej pokračuje vo vyšetrovaní prípadu, pri ktorom neznámy páchateľ vrazil autom do klenotníctva a odniesol si hodinky v celkovej hodnote približne 500.000 eur. Pre TASR to uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

"Vyšetrovanie v uvedenom prípade aj naďalej pokračuje. Bližšie informácie nie je možné k tomuto prípadu v súčasnej dobe poskytnúť," povedal Szeiff.

Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámy páchateľ začiatkom januára narazil motorovým vozidlom do klenotníctva na Panskej ulici v Bratislave. Následne z jeho vnútorných priestorov odcudzil viacero kusov stojanov s hodinkami v celkovej hodnote viac ako 500.000 eur a odišiel na neznáme miesto.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.