Veľké konferencie, firemné školenia alebo svadba

Foto: Technopol Centrum

Bratislava 9. apríla (OTS) - Tradičné miesto pre biznis a služby ťaží najmä zo svojich dlhoročných skúseností, strategickej polohy, výbornej dostupnosti, bezproblémového parkovania a ponuky rôznych služieb pod jednou strechou.

Perfektná dostupnosť
Technopol Centrum je centrom všetkého, čo k biznisu patrí. Prirodzene i miestom so strategickou polohou a vynikajúcou dostupnosťou. Nachádza sa v mestskej časti Bratislava – Petržalka na Kutlíkovej ulici v blízkosti hraničných priechodov Rajka, Kitssee, Berg a Jarovce. Jednoduché a rýchle spojenie s diaľničnými obchvatmi zabezpečuje komfortný prístup z Českej republiky, Maďarska i Rakúska, pričom blízka železničná stanica v Petržalke zaisťuje aj priame spojenie s Viedňou. Areál je na dosah i z Letiska M. R. Štefánika s napojením na diaľničný obchvat D1 so zjazdom z diaľnice do Petržalky. V rámci mesta je Technopol Centrum od kľúčových tranzitných uzlov – Hlavnej železničnej stanice i autobusovej stanice Mlynské Nivy vzdialený, pri bežnej premávke, približne 10 - 15 minút.

Foto: Technopol Centrum

Všetko pod jednou strechou
Naše služby sú koncipované tak, aby spoločnosti, ktoré využijú naše priestory na organizovanie veľkej konferencie pre stovky ľudí či školenie pre pár zamestnancov, mali zabezpečený absolútny komfort. Hovorím o bezproblémovom a bezplatnom parkovaní, kompletnom technickom vybavení, cateringu bezprostredne pri konferenčných priestoroch alebo o reštaurácii Liviano. Vieme tak zabezpečiť nerušený priebeh podujatí, na ktorý dozerá samostatný profesionálny tím manažérov,“ vysvetľuje Adriana Husáková, manažérka prevádzky stredísk.

Konkurenčnou výhodou Technopol Centrum-u je ponuka nadštandardne vybavených konferenčných priestorov s variabilným interiérom, ktoré sú vhodné ako pre menšie firemné stretnutia, tak i pre veľké kongresy. Priestorové umiestnenie miestností umožňuje priebeh aj niekoľkých podujatí súčasne.

Variabilita a moderné komplexné vybavenie
Hlavná sála s kapacitou 400 osôb je plne klimatizovaná s kompletným technickým vybavením, vrátane audiotechniky a tlmočníckych zariadení, zodpovedajúce súčasnému štandardu. Variabilný interiér umožňuje v prípade potreby sálu rozdeliť na tri časti, pričom každá z nich má samostatný vchod, možnosť regulácie klimatizácie a osvetlenia. Súčasťou kongresovej sály je i vyvýšené pódium. Ku kongresovému priestoru prislúcha samostatné zázemie pre šatňu a gastro servis, čo zvyšuje komfort poskytovaných služieb a nenarúša tak priebeh podujatia.

Salónik Foto: Technopol Centrum

Salónik je ideálny ako školiaca či rokovacia miestnosť pre 26 osôb, s absolútnym súkromím. Salónik možno využiť aj ako priestor pre uzavretú spoločnosť, napríklad slávnostný obed či malú oslavu v kruhu kolegov, obchodných partnerov alebo rodiny. Priestor disponuje samostatnou klimatizáciou, osvetlením a prezentačnou technikou.

Foyer Foto: Technopol Centrum

Foyer prirodzene nadväzuje na široké mramorové schodisko, nachádza sa medzi kongresovou sálou a kongresovou reštauráciou. Poskytuje veľkorysý priestor pre registráciu účastníkov podujatí, umiestenie veľkoplošných prezentačných materiálov alebo miesto pre občerstvenie hostí, neformálne diskusie. Sledovanie priebehu podujatia v kongresovej sále umožňujú obrazovky umiestnené vo foyer. Potrebám kongresových priestorov zodpovedajú aj šatne a toalety, pričom foyer vizuálne nijak nenarúšajú. Foyer takisto spĺňa atribúty priestranného, no príjemného dejiska napríklad výstav výtvarného umenia alebo fotografií.

Spoločenské akcie
Množstvo, variabilita, charakter a elegantné riešenie interiérov priestorov umožňuje centru vyhovieť nielen firemným klientom pri organizovaní kongresov, konferencií, školení, prezentácií, ale aj v rámci spoločenských podujatí – plesov, svadieb, stužkových či rodinných osláv.

Kongresová sála Foto: Technopol Centrum

Hlavná sála je výborným priestorom pre veľké spoločenské udalosti – plesy, firemné večierky, svadby či stužkové slávnosti. K dispozícii je vyvýšené pódium so zázemím pre účinkujúcich, tanečný parket, priestor pre sedenie i občerstvenie. Výborné ozvučenie a osvetlenie klimatizovanej sály je samozrejmosťou. Veľkorysý a čistý priestor vytvára veľa možností pre rôzne dekorácie, výzdobu, interiérové inštalácie.

Gastro služby
Organizátori firemných podujatí alebo spoločenských akcií nemusia mať obavy o kapacitu a umiestnenie priestoru pre občerstvenie hostí. Je súčasťou eventových priestorov na prvom poschodí, pričom bežným návštevníkom centra nie je prístupný. „Účastníci firemných podujatí nemusia v prípade občerstvenia odchádzať mimo areál. Komfortne sa môžu na jesť ako v kongresovej reštaurácii, tak i v reštaurácii Liviano. Kapacitne, personálne i kvalitatívne bez problémov zvládame obslúžiť aj niekoľko skupín z rôznych podujatí naraz,“ ubezpečuje p. Husáková.

Reštaurácia Liviano Foto: Technopol Centrum

Reštaurácia s kapacitou 200 osôb, je určená pre stravovanie účastníkov konferencií a v prípade potreby sa využíva ako plnohodnotný eventový priestor. Reštaurácia Liviano je súčasťou centra a právom sa hrdí prestížnymi oceneniami z oblasti gastronómie. Je ideálnym miestom pre obchodné i rodinné stretnutia v úzkom kruhu.

Prečo sa školiť alebo oslavovať práve v Technopol Centrum?
• Výborná poloha a dostupnosť centra, bezproblémové parkovanie,
• Eventové priestory a služby sú situované na samostatnom poschodí a nezasahujú do bežnej prevádzky centra, jeho služieb pre verejnosť,
• rozlohou rôzne a priestorovo variabilné sály,
• klimatizácia,
• moderné technické vybavenie vrátane audiotechniky, tlmočníckych zariadení,
• samostatné zázemie (šatňa + kuchyňa) kongresových priestorov,
• priestranné foyer (registrácia účastníkov, prezentačné materiály, priestor pre občerstvenie a neformálne rozhovory),
• možnosť usporiadať viac akcií súbežne bez obmedzenia dostupnosti technických a gastro služieb,
• reštaurácia – dostatočná kapacita, samostatná kuchyňa, kultivované priestory, umiestnenie v rámci centra.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.