Erika Barkolová bola na Miss Fitness v Bešeňovej

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Bešeňová 5. augusta (OTS) - Spolu s ňou sedeli v porotcovskom kresle fitness legendy Marietta Žigalová a Peter Vons. Všetci diváci s obdivom hľadeli na vyšportované telá 18tich finalistiek. O zdravom fitness životnom štýle sa vo veľkom aj diskutovalo, ako inak, s najväčšími odborníkmi.

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Do súťaže Nutrend Miss Fitness sa mohli fitnessky prihlasovať počas mája a júna. Do súťaže sa zapojili dievčatá a ženy z celého Slovenska. Následne odborná porota vybrala 18 finalistiek, ktoré pozvala na veľké finále priamo do vodného raja GINO PARADISE Bešeňová. Fitnessu tam patril celý víkend. V piatok mali návštevníci možnosť vidieť kickboxerskú show. V sobotu sa najskôr o fitnesse len diskutovalo, potom však všetci videli na život krásne vyšportované finalistky. „Na treťom mieste sa umiestnila Veronika Šefčíková z Braislavy, druhé miesto patrí miriame Žiagalovej z Košíc a absolútnou víťazkou je Alena Kompasová z Bratislavy,“ hovorí o umiestnení súťažiacich Lýdia Chovancová, marketingová riaditeľka vodného raja.

"Dievčatá vyzerali výborne, je vidno, že na sebe pracovali. Bolo skutočne ťažké vybrať tri najlepšie“, komentuje súťažiace legenda slovenského fitnessu Peter Vons.

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Erika Barkolová hodnotí súťaž veľmi pozitívne: „Fitness mi je veľmi blízky, keďže aj ja som pred časom súťažila na bikini fitness. Myslím si, že tu bola úžasná atmosféra, aká nebýva na profesionálnych súťažiach. Diváci sa bavili, a to je podstatné.

Fitness je môj život, a som rada, že sme strhli viacerých, aby sa nebáli zapojiť, ukázať sa aj napríklad na súťaži v klikovaní. Ja som si to v Bešeňovej veľmi užila, je tu úžasné prostredie, ktoré mi je veľmi blízke, keďže pochádzam z Ružomberka,“ hovorí o akcii Marietta Žigalová.

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

V Bešeňovej pripravujú najlepší koktejl letnej zábavy aj na august. Do areálu prídu extrémne športy, Majk Spirit, Lady Mel, Johny Perfecto, HEX a opäť známe osobnosti. Počas celého leta sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. A to najlepšie nakoniec, celé leto sa súťaží o auto na víkend a o skvelé ceny. Viac na www.ginoparadise.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.