ORANGE Android Roadshow 2014: Akcia bude 27. septembra v Prešove

Foto: Android Roadshow 2014

Prešov 26. septembra (OTS) - Ďalšie stretnutie Android fanúšikov a technologických nadšencov sa opäť blíži. Ak bývate v Prešove alebo v okolí, príďte aj vy na ORANGE Android Roadshow 2014 v sobotu 27. septembra 2014 do Parku kultúry a oddychu Prešov. Okrem zaujímavých aktivít a súťaží si budete môcť vyskúšať exkluzívne novinky a vypočuť zaujímavé prezentácie partnerov. Stále máte možnosť prihlásiť sa na akciu, účasť je zadarmo. Tešíme sa na vás!

EXKLUZÍVNE NOVINKY A TOP ANDROIDY VO VAŠICH RUKÁCH
Tento ročník bude zase o niečo zaujímavejší ako minulé roky. „Pripravili sme nové súťaže, oslovili stabilných ale aj nových partnerov. Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať všetky Android novinky vo svojich rukách,“ informujú organizátori Android Roadhow.

Medzi TOP novinky budú dozaista patriť slúchadlá a reproduktory Creative, smartfóny a tablety od Sony, Lenovo, Samsung, Google Glass či ďalšie vychytávky. Po prvý krát sa v Prešove predstavia aj horúce novinky Lenovo Vibe Z2 Pro, Samsung Galaxy Note 4 alebo Sony Xperia Z3 a Xperia Z3 Compact.

PROGRAM PREŠOV
Po zastávkach v Košiciach, Žiline a Bratislave sa na vás tešíme v sobotu 27. septembra 2014 v Prešove v budove Park kultúry a oddychu (PKO).

Aj v Prešove začíname od 10:00 do približne 15:00 hod. Celý deň si budete môcť vyskúšať aj príslušenstvo pre Android, zahrať si Sphero gule, zalietať si s mini dronom či odfotiť sa s Androidkom pre súťaž Miss Android. Presný program a zoznam prednášok si môžete pozrieť na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

REGISTRÁCIA ZADARMO
Ak vás zaujímajú technologické novinky, chcete vidieť a vyskúšať si naživo to najlepšie, čo výrobcovia s Androidom priniesli pre tento rok, určite príďte na Android Roadshow 2014. Registrácia a aj vstup na akciu je stále ZADARMO. Prihláste sa na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

Navyše môžete na Android Roadshow vyhrať exkluzívne ceny: Sony Xperia Z1 Compact a 10× navigácia Sygic. A to nie je všetko! Vyhrať môžete aj Auto roka 2014 – nový Peugeot 308 na víkend s plnou nádržou!

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.