Dobšinský alebo JOJky-hajky

Humoreska

Milan ZEMO  

To, že TV JOJ nevysielala vlastné rozprávky na dobrú noc, neznamená, že by televízna predĺžená ruka diabla o deti nemala záujem. Len doteraz nemala vhodné námety. Na jeseň spúšťa nový cyklus Jojky-hajky.

Ide o rozprávky na dobrú noc a ako oznámilo PR oddelenie tejto televízie, ide o „lifestylové pretlmočenie notoricky ošúchaných slovenských národných rozprávok Pavla Dobšinského“. Na ukážku nám poslali literárny námet z ich jojkárskej Popolušky.

Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna Popoluška anorektička. V orieškoch mala namiesto výživných jadier nestráviteľné šaty a v rámci výživy jej teda neostalo nič iné, ako pri triedení strukovín z popola zhltnúť za deň pár suchých hrachov a nejakú tú šošovicu. No Popoluške raz praskli nervy. Vytiahla šaty z orecha, nahodila sa a odišla. Po mnohých dňoch sa skoro doplazila do jedného rajského hotela. Unavená sa schúlila na ležadlo pri hotelovom bazéne. Nikto tam nebol, lebo všetci chľastali v bare. Popoluška závistlivo hľadela cez okná na začínajúce sa orgie.

Zrazu k nej prišiel krásny potetovaný princ. Nepil, lebo včera prebral a od rána grcal. Na sex mal však chuť vždy. Ľahol si k Popoluške, ktorá nadviazala vtipnú a šarmantnú konverzáciu: „Ahoj, ja som Popoluška. Budeme sa kamarátiť. Ale nemohol by byť náš vzťah viac fyzický? Byť priateľkou ma už nebaví.“

Zaskočený princ sa zasneno pozrel na Južný kríž na oblohe a riekol: „Schody vedú nielen hore, ale aj dole, a okná vedú nielen dnu, ale aj von.“ Popoluška sa jemne zapýrila a zašepkala mu do ucha: „Všetci sa narodili, len ja som oteckovi vypadla z oka.“ Potom princa vášnivo zneužila.

Korunovanému sa hneď po prvej cigarete po orgazme skromné dievča zapáčilo. Uvedomil si, že len jej zvrhlosť a zvrátenosť sú kľúčom k dokonalému rodinnému šťastiu. Zobral si Popolušku na zámok a dlhé roky žili ako fakt Extrémna rodina. Robili také párty, že o nich stále písali v Čase a Pluskách. Keď o nich písali, tak mali stále šťastie. Ako jediní vyhrali dvakrát za sebou v Riskni milión celú sumu, čo by sa nepodarilo ani počítaču trinástej generácie. Keď im ukradli strážneho škrečka, zo súdu a z popravy zlodeja dávala Súdna sieň live prenos v prime time po celý týždeň. Milé deti, všetko máte pred sebou, len treba byť peknými a skazenými a šťastie príde samo. Dobrú noc!Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.