Ján DUDÁŠ: Prešľap redakcie

AD.: Čitateľské fórum, SNN 5/2012

POLEMIKA

Som veľmi prekvapený nízkou bezargumentačnou a citovou reakciou p. Rydla v SNN č. 5/2012-známeho svojím podvodníckym prisvojením si titulu profesora vo Švajčiarsku, ktorým nikdy nebol, čo je konanie na úrovni pseudointeligenta - ktorá je adekvátna skôr periodiku vierového stádovitého spoločenstva a nie celoslovenskému periodiku.

Prvý prešľap redakcie. Objektívny prístup redakcie pri napadnutí osoby je sprostredkovať článok napadnutému, dať mu priestor na reakciu a uverejniť oba články pre objektívnu informovanosť čitateľa. To ste neurobili. Druhý závažný prešľap. Elementárna hygiena práce, vlastná vedeckým a odborným časopisom, je redakcii SNN neznáma aj po zmene šéfredaktora i členov redakcie i keď určité zlepšenia nastali, no zdá sa, že len nepatrné v otázke elementárnej redakčnej hygieny práce. Tieto elementárne prešľapy ilustrujú, že intelektualita zakladateľa SNN nebola ani po zmene dosiahnutá. Logika napadnutia velí brániť sa a reagovať na insuinácie mňa, pani Zelenayovej a nakoniec aj SNN. Je však otázne, či budete schopný a ochotný túto prirodzenú požiadavku elementárnej kultúrnosti rešpektovať. Táto otázka je na mieste obzvlášť po vašom nedostatočnom prístupe ohľadne štúdie o úrovni práva na Slovensku – na návrh skrátenia štúdie ste ani nereagovali.Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.