V NTC sa odohrá finále detského Davis Cupu a Fed Cupu

Slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková Foto: TASR/Vladimír Benko

Bratislava 30. septembra (TASR) - V bratislavskom Národnom tenisovom centre v prvý októbrový víkend vyvrcholí jubilejný desiaty ročník celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu. Zápolenia 24 najlepších družstiev detí do 10 rokov, ktoré odštartujú 2. októbra, zatraktívni v sobotu od 10.00 do 14.00 Peugeot Tennis Day. V rámci neho sa športoví fanúšikovia môžu stretnúť s najväčšími slovenskými tenisovými hviezdami na čele s Dominikou Cibulkovou.

Pozvanie do NTC platí pre širokú verejnosť, ktorá bude mať príležitosť aktívne sa zapojiť do diania v Aegon aréne i na nádvorí. O zábavu sa postarajú Laci Strike, Street Dance Academy, Martin Madej a Monika Bagárová. Organizátori pripravili hry, súťaže, meranie rýchlosti servisu. Pre deti je nachystaný mini camp, v ktorom si môžu zahrať tenis s poprednými slovenskými hráčmi. Dospelí sa potešia možnosti otestovať modely áut značky Peugeot. Na svoje si prídu vďaka prítomnosti daviscupových a fedcupových reprezentantov aj zberatelia autogramov. Vstup do NTC je voľný.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.