Najzvodnejšia žijúca žena - Penélope Cruzová

Penélope Crúzová Foto: TASR/AP

Los Angeles 13. októbra (TASR) - Španielska herečka Penélope Cruzová je podľa magazínu Esquire "najzvodnejšia žijúca žena". Tento titul jej časopis udelil ako 11. žene v poradí. Pred ňou ho získali Angelina Jolieová, Halle Berryová, Rihanna, Charlize Theronová a Scarlett Johanssonová.

Hviezda filmov Vicky Cristina Barcelona (2008) či Vanilkové nebo (2001) pre časopis Esquire povedala, že ju v tínedžerskom veku a ako dvadsiatničku "priťahovala dráma", ale už o ňu nemá záujem.

Cruzová si stráži svoj súkromný život. Odmietla komentovať pre Esquire svojho manžela, herca Javiera Bardema, aj ich dve deti - s tým, že "to je iba naše".

Najbližšie herečku bude možno vidieť v španielskom filme Ma Ma a so Sachom Baronom Cohenom v snímke Grimsby, ku ktorej napísal aj scenár.

Novembrové číslo Esquire príde do predaja na budúci týždeň, informovala tlačová agentúra AP.

Na snímke herečka Penélope Cruzová na titulnej strane novembrového vydania časopisu Esquire. Španielska herečka Penélope Cruzová je podľa magazínu Esquire "najzvodnejšia žijúca žena". Tento titul jej časopis udelil ako 11. žene v poradí. Foto: TASR/AP

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.