Nové rýchle pôžičky od FerratumBank

Ferratum Foto: Ferratum

Bratislava 16. októbra (OTS) - Vyhnite sa týmto trápnym a ponižujúcim situáciám vďaka jednoduchému triku, ktorý udrží vašu peňaženku už navždy plnú na zapískanie. Využite služby Ferratum banky a kvalita vášho života razom stúpne do nových výšok.

Flexi voľba od Ferratum

Rýchle Ferratum pôžičky samozrejme nie sú ničím novým. Tie už vo svete aj u nás existujú niekoľko rokov. A sú veľmi populárne. Pomáhajú totiž skutočným ľuďom so skutočnými problémami. Pomáhajú takým ako ste aj vy. Ľuďom, ktorí sa chcú mať lepšie. Novinkou však je zvýšenie pohodlia zákazníkov. Poviete si, je to ešte možné? Samozrejme. Chopili sme sa totiž vašich pripomienok a postrehov a priniesli sme riešenie. A to práve vypúšťame do sveta.

Flexi pôžičky vám zväčšia slobodu a odoženú stres. Doteraz ste sa museli pri splácaní našej pôžičky vždy riadiť 15 alebo 30-dennou lehotou pre splatenie dlhu. Odteraz to tak už nebude. Každá pôžička je totiž po novom nastavená na 7 až 31 dní. Takže sa už nemusíte obzerať na kalendár, ktorý na vás bude kričať ten jeden výstražný dátum.

Rýchlo a férovo

Stále sa neviete rozhodnúť, či sme to pravé pre vás? Poskytovateľov pôžičiek je predsa toľko. Čím sme ešte lepší? No predsa zásadným faktom. Sme fér. U nás sa nestretnete so skrytými poplatkami, alebo inými špinavosťami, ktoré sú bežné pre takmer každú banku.

Pochádzame z Fínska a tam sa uctievajú iné hodnoty. Prebrali sme filozofiu severských krajín a priniesli sme na Slovensko empatiu, ľudskosť a seriózny prístup. Veríme, že sme to pravé čo hľadáte. Pretože pokiaľ naše služby použijete, skutočne vám pomôžu. Bez príkras a klamstiev. Sme Ferratum.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.