Na budúci týždeň spoznáme najlepšie slovenské poisťovne

Logo SASP Foto: SASP

Bratislava 17. október (OTS) - Jeho účastníkov z radov zástupcov poisťovní, odborných inštitúcií, ministerstiev a sprostredkovateľov poistenia čakajú prednášky, panelové diskusie, samostatné workshopy pre začínajúcich maklérov a vedúcich zamestnancov a networkingová zóna. Konferencia SIBAF® je jediným podujatím svojho druhu na Slovensku.

Ukončí ju slávnostný galavečer, na ktorom organizátori zo Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) a Slovenskej asociácie rizikového manažmentu (SARM) vyhlásia víťazov ankety o najlepšiu slovenskú poisťovňu. Spoznáme teda najlepšie poisťovne v 2 kategóriách – poisťovňa priemyslu a podnikateľov a poisťovňa vozidiel. Okrem naj poisťovní, tak ako v minulých rokoch, vyhlásia na galavečere aj Osobnosť SIBAF® 2014 – človeka, ktorý získa ocenenie pre výnimočných ľudí za ich celoživotný prínos pre oblasť sektora poisťovníctva.

Tohto ročnou novinkou bude aj vyhlasovanie Najlepšej diplomovej práce v oblasti poisťovníctva. SASP počas roka oslovovala vysoké školy – pedagógov a študentov.

Tí, ktorí písali diplomovú prácu o poisťovníctve, ju mohli prihlásiť do súťaže. Autor najlepšej dostane prestížne ocenenie a 550 eur. SASP chce aj takýmto spôsobom motivovať mladých ľudí, aby sa zaujímali o tento sektor pôsobenia.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.