Martin Fedor vstupuje do Siete

Predseda Osobitného výboru NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva Martin Fedor Foto: TASR/Michal Svítok

Bratislava 3. decembra (TASR) - Martin Fedor, ktorý nedávno (19. 11.) odišiel z SDKÚ-DS, vstupuje do strany Sieť. Oznámil to dnes v parlamente spolu so šéfom Siete Radoslavom Procházkom.

"Rozhodol som sa spojiť so stranou Sieť. Je to jediná stredopravá strana, ktorá sa usiluje nielen prežiť, ale aj premeniť verejný priestor tak, aby slúžil ľuďom," vysvetlil dnes vstup do Siete Fedor s tým, že politiku sa usiluje vnímať ako službu ľuďom.

Predseda strany Procházka považuje Fedora za mladého, dynamického človeka s jasnou predstavou o tom, ako by mal fungovať systém obrany a ochrany štátu a jeho občanov. "Martin ešte nie je členom Siete, nepodal si ešte prihlášku, ale vstupuje do Siete," povedal Procházka.

Pre odchod z SDKÚ-DS sa Fedor rozhodol preto, že strana už nie je tá, do ktorej kedysi vstupoval. "Do tejto strany som vstupoval, lebo bola nádejou pre Slovensko, ako aj zárukou modernizačnej a zodpovednej politiky. Dnes to nepovažujem za tú istú stranu," uviedol pred časom.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.