Slovenské aplikácie bodovali aj v zahraničí

Aplikácia Sygic Foto: Apple Store

Bratislava 22. decembra (TASR) - V najnovšom reporte zo sveta aplikácií sa umiestnili dve z dielne spoločnosti Sygic medzi top 10 aplikáciami v USA v kategórii Mapy a navigácia.

Report priniesla analytická spoločnosť App Annie, zaoberajúca sa prieskumom trhu s aplikáciami a hrami. V obchodoch s aplikáciami Google Play a App Store bodoval kľúčový produkt Sygic GPS Navigation a aplikácia Be-On-Road.

Sygic tak naďalej pokračuje v reprezentácii Slovenska v zahraničí. K dnešnému dňu využíva navigáciu tejto spoločnosti viac ako 70 miliónov ľudí po celom svete. S rastúcim počtom užívateľov Sygic rozširuje aj svoj tím. Intenzívne vyhľadáva talentovaných ľudí, ktorí chcú udávať trendy v oblasti navigácie a láka ich pracovať pre spoločnosť, ktorej víziou je raz sprevádzať každého človeka na zemi. Sygic má ako jedna z mála spoločností postavenú firemnú stratégiu na malých špecializovaných tímoch ľudí, ktoré vytvárajú vlastné produkty, stanovujú si svoje vízie a ciele, analyzujú potreby zákazníkov.

TASR informovala Daniela Zelinová zo spoločnosti Sygic.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.