PREZIDENT: Želám všetkým ľuďom pokoj, pochopenie a lásku po celý rok

Na snímke prezident SR Andrej Kiska s lampášom s betlehemským svetlom počas odovzdania betlehemského svetla - plamienka z Baziliky Narodenia Pána vo Svätej zemi v Bratislave. Foto: TASR/Štefan Puškáš

Bratislava 24. decembra (TASR) - Prezident SR Andrej Kiska želá všetkým ľuďom, aby im vianočná nálada, pokoj, láska a pochopenie zostali po celý rok.

Vianočné sviatky strávi doma v Poprade s manželkou a deťmi, spolu s nimi budú tiež jeho rodičia a svokrovci. "Stromček zdobíme s deťmi deň pred Štedrým dňom, potom hrám na gitare a spievame koledy," priblížil pre TASR.

Manželke kúpil darček už pred istým časom. Ako prezradil, v minulosti ju skúšal prekvapiť aj oblečením, v súčasnosti pre istotu hľadá niečo pekné spomedzi šperkov, parfumov, hudby či kníh. "Darčeky pre deti má na starosti manželka. Mojou úlohou je príprava kapra, mám na to špeciálny, rokmi zdokonalený recept," dodal.

Počas vianočných sviatkov chce učiť lyžovať svojho malého syna Viktora a keďže aj jeho dcéra Veronika má nové lyže, prezident sa s nimi chystá tráviť voľný čas na svahu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.