Novinka na zľavových portáloch - TRIsto percentná zľava

Online nakupovanie - Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Bratislava 5. januára (OTS) - Novinkou na portáli ZaMenej.sk je 100%-ná zľava, dokonca 3x100 % v rámci jednej akcie. Aj keď sa to môže zdať neuveriteľné, aj to je možné. Prvý slovenský portál kolektívneho nakupovania ZaMenej.sk pripravil na úvod roka špeciálnu akciu PF 2015 – dvetisícpätnásť tankových pív úplne zadarmo, s dvoma bonusmi navyše.

V spolupráci so známym bratislavským Mamut Pub-om a Pivovarmi Topvar a.s., sa nám podarilo zorganizovať ponuku, aká ešte na zľavových portáloch nebola. Vždy sme sa snažili pre našich zákazníkov vymýšľať originálne a zaujímavé akcie – toto je ďalšia z nich. Tentoraz sme pre našich zákazníkov pripravili kupóny, ktoré stoja 0 euro. Chceme, aby si to v novom roku užili. Je to taká malá odmena za to, že nám dôverujú a radi u nás nakupujú. A chystáme aj ďalšie podobné prekvapenia“ uviedol Jozef Vikarský – konateľ portálu ZaMenej.sk.

Okrem tankového piva dostane každý, kto si stihne svoj kupón objednať do vypredania stanoveného limitu 2015 ks, aj kredit na nákup na portáloch ZaMenej.sk a a na Bottles.sk – jednom z najväčších a najpopulárnejších slovenských e-shopov s alkoholom. Zákazník tak získa zľavu 3x100 percent.

ZaMenej.sk funguje na našom trhu od augusta 2010, ako prvý slovenský portál kolektívneho nakupovania a patrí do Top 3 slovenských zľavových portálov. Doteraz predal takmer pol milióna kupónov, čím ušetril svojim zákazníkom viac ako 12 miliónov euro.

Mamut Pub je jednou z najobľúbenejších a zákazníkmi ZaMenej.sk najlepšie hodnotených gastro prevádzok a za rok 2014. S veľkým náskokom bola aj reštauráciou s najviac predávanými a žiadanými ponukami v rámci celého Slovenska.

Vychutnajte si tankové pivo zadarmo a objednajte si ho čo najskôr na: http://www.zamenej.sk/zlava/info/mamut-pub-bratislava-akcia-tankove-pivo-zadarmo-tristo-percent-zlava

Zároveň tak získate prístup k ponukám portálu. Získaný kredit môžete využiť na zvýhodnený nákup a sami sa presvedčiť, že nakupovanie cez www.zamenej.sk je skutočne jednoduché a bezpečné.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.