Policajti našli v nárazníku osobného auta väčšie množstvo marihuany

Liptovskomikulášski policajti zaistili v rámci akcie zameranej na odhaľovanie drogovej činnosti po prehliadke zastaveného osobného auta na diaľnici väčšie množstvo marihuany, z ktorého by sa dalo pripraviť takmer 16.000 obvyklých jednorazových dávok drogy. Foto: TASR

Liptovský Mikuláš 27. januára (TASR) – Liptovskomikulášski policajti zaistili v rámci akcie zameranej na odhaľovanie drogovej činnosti po prehliadke zastaveného osobného auta na diaľnici väčšie množstvo marihuany, z ktorého by sa dalo pripraviť takmer 16.000 obvyklých jednorazových dávok drogy.

„Počas vykonávania procesných úkonov vydal 25-ročný muž z Liptovského Mikuláša dobrovoľne v zadnom nárazníku motorového vozidla ukrytý sušený rastlinný materiál,“ opísal hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Radko Moravčík.

Liptovskomikulášski policajti zaistili v rámci akcie zameranej na odhaľovanie drogovej činnosti po prehliadke zastaveného osobného auta na diaľnici väčšie množstvo marihuany, z ktorého by sa dalo pripraviť takmer 16.000 obvyklých jednorazových dávok drogy.Bez popisu Foto: TASR

Zároveň spresnil, že podozrivý páchateľ skončil vo vyšetrovacej väzbe a už čelí obvineniu zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade dokázania viny mu hrozí až desaťročný pobyt vo väzení.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.