Odpadnes.sk: Gentlemani tento rok kupujú na Valentína dva darčeky

Foto: Odpadnes.sk

Bratislava 9. februára (OTS) - Víkendové pobyty v kaštieľoch, relaxačné balíčky pre dvoch na thajskej masáži, v parnom kúpeli, či romantické degustačné večere – za zlomok pôvodnej ceny – sú klasické valentínske hity najväčšieho agregátora zliav na slovenskom internete Odpadneš.sk. Okrem toho idú týchto dňoch na dračku personalizované drobnosti ako čokolády s fotografiou milovanej osoby, fotoknihy či tričká s odkazmi lásky.

Roman Helt, riaditeľ Odpadneš.sk hovorí: „Minulý rok sa zamilované páry obdarúvali spoločne a na dračku išli párové aktivity, ako sú romantické pobyty či kúpele a večere pri sviečkach. Tento rok stúpol predaj darčekov špeciálne len pre ženy od mužov, ktorí ich zoberú aj na romantický víkend či večeru, no zároveň dáme vyberú aj darček len pre ňu.

Medzi valentínske drobné hity tento rok patria aj personalizované čokolády s fotografiou milovanej osoby, tričká s odkazmi lásky či po celý rok populárne fotoknihy. Mimoriadne zvýšený predaj v tomto období zaznamenávajú aj erotické pomôcky.

Medzi valentínske drobné hity tento rok patria aj personalizované čokolády s fotografiou milovanej osoby, tričká s odkazmi lásky či po celý rok populárne fotoknihy. Foto: Odpadnes.sk

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.