Informácie pre fanúšikov pred utorňajším derby SR - ČR v Žiline

Slovenskí futbaloví reprezentanti ďakujú fanúšikom po výhre 3:0 v piatkovom zápase C- skupiny kvalifikácie EURO 2016 Slovensko - Luxembursko v Žiline, 27. marca 2015. Foto: TASR/Radovan Stoklasa

Bratislava 30. marca (TASR) - Slovenský futbalový zväz (SFZ) poskytol informácie pre fanúšikov v súvislosti s priateľským zápasom Slovensko - Česko (utorok 31. marca o 20.30, štadión MŠK Žilina).

Zápas je takmer vypredaný, v predaji je momentálne (stav k 30. marcu o 9.45) cca 130 vstupeniek do novodobudovaného sektora F na východnej tribúne. V prípade, že sa prostredníctvom siete Ticketportal vypredajú, žiadne vstupenky v pokladniciach v deň zápasu sa nebudú predávať. O tejto skutočnosti bude SFZ verejnosť informovať.

Návštevníci sú povinní riadiť sa Organizačným a prevádzkovým poriadkom futbalových stretnutí organizovaných Slovenským futbalovým zväzom. Obsahuje všetky informácie pre účastníkov podujatia vrátane zakázaných predmetov, pokynov, povinností pre divákov, účastníkov podujatia, oprávnenia usporiadateľskej služby atď.

Medzi zakázanými predmetmi, ktoré budú návštevníkom pri vstupe odobraté sú aj dáždniky, nakoľko celý štadión je krytý sú povolené iba pršiplášte.

Návštevníkom bude k dispozícii parkovisko za východnou tribúnou, na ktoré sa dostanú cez vjazd na Uhoľnej ulici.

Dopravu v Žiline bude riadiť dopravná a mestská polícia

SFZ odporúča sledovať dopravné spravodajstvo Slovenského rozhlasu a Rádia Expres.

Vzhľadom k zložitej dopravnej situácii na vjazdoch do Žiliny ako aj v okolí štadióna odporúča SFZ motorizovaným návštevníkom, aby odparkovali automobily, či už na parkovisku na štadióne alebo v jeho okolí 3 - 4 hodiny pred začiatkom zápasu.

Štadión otvoria 2 hodiny pred zápasom, t.j. od 18.30. Keďže každý návštevník prejde viacnásobnou osobnou kontrolou, SFZ odporúča prísť na štadión s dostatočnou časovou rezervou.

V areáli štadióna bude dostatok bufetov s občerstvením.

Osoby zjavne pod vplyvom alkoholu na štadión nevpustia.

Pred zápasom bude v areáli štadióna prebiehať viacero marketingových aktivít:

- po naskenovaní QR kódu zo vstupenky si fanúšikovia môžu stiahnuť do mobilu oficiálny zápasový bulletin

- Pokec room - slovenských reprezentantov môžu fanúšikovia podporiť na slovenskom Pokeci v špeciálne vytvorenej miestnosti s názvom Futbal SVK - CZE, ktorú bude vidieť aj priamo na veľkoplošnej obrazovke na štadióne.

- za východnou tribúnou bude prezentácia unikátnej stolovej hry s reprezentantmi Slovenska a Česka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.