VIDEO: Budovu spoločnosti Váhostav obsadili desiatky policajtov

V budove spoločnosti Váhostav-SK na Hlinskej ulici v Žiline je policajná razia. V priestoroch spoločnosti je tridsať policajtov. Foto: TASR/Pavol Ďurčo

Žilina 22. apríla (TASR) – V budove spoločnosti Váhostav-SK na Hlinskej ulici v Žiline je policajná razia. V priestoroch spoločnosti je podľa informácií TASR tridsať policajtov.

Hovorca Váhostavu-SK Tomáš Halán pre TASR potvrdil, že polícia dnes prišla do sídla spoločnosti v Bratislave aj do priestorov firmy v Žiline.

"Váhostav odovzdal všetky dokumenty, ktoré si polícia vyžiadala a ako už firma informovala pred začatím trestného stíhania, bude riadne spolupracovať s orgánmi činnými v trestnom konaní a poskytne im všetky vyžiadané dokumenty," doplnil Halán.

V budove spoločnosti Váhostav-SK na Hlinskej ulici v Žiline je policajná razia. V priestoroch spoločnosti je tridsať policajtov. Foto: TASR/Pavol Ďurčo

Strana Sloboda a Solidarita sa obáva, že k zásahu polície prišlo neskoro a verí, že nejde len o marketingový ťah. "Keď vezmeme do úvahy medializované priateľstvo premiéra Roberta Fica a Juraja Širokého, je ťažké si predstaviť, že v sídlach sa na túto raziu nepripravili. Tento náznak aktivity vnímame ako výsledok sústredeného tlaku opozície a verejnosti, aby na Slovensku prestali vládnuť oligarchovia a vystriedal ich právny štát a spravodlivosť," napísali liberáli vo svojom stanovisku.

[VIDEO] SÍDLO VÁHOSTAVU PRÁVE OBSADILA POLÍCIA!Do budovy Váhostavu v Žiline práve vtrhla viac ako 20tka policajtov. Vchod stráži polícia. O dianí Vás budeme priebežne informovať.

Posted by Sloboda a Solidarita on Mittwoch, 22. April 2015

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.