Bonnie Tyler včera odštartovala svoje jarné turné

Foto: Patrik Ratajský

Bratislava 22. apríla (OTS) - Bratislavská Aegon aréna včera zažila koncert „veľkej“ speváčky Bonnie Tyler, ktorá svojím charakteristickým zachrípnutým hlasom rozospievala a roztancovala mnohých fanúšikov. Svoje publikum určite nesklamala. Na koncerte nechýbali hity „Total Eclipse Of The Heart" ani „Holding Out For A Hero“.

Britská popová speváčka Bonnie Tyler včera odštartovala svoje jarné turné v Bratislave. Svoj prvý koncert odohrala spolu so svojou kapelou v bratislavskej Aegon aréne a svojim fanúšikom dokázala, že to na pódiu ešte stále vie. Jej výkon bol plný neuveriteľnej energie a dynamiky, ktorú mala na rozdávanie.
Na scénu nastúpila presne o ôsmej hodine a slovenskí fanúšikovia si ju vychytnávali naplno už od začiatku. Mnohí sa hneď pri prvej piesni roztancovali pred pódiom a úžívali si tak koncert až do konca.

Dojímavý moment nastal vo chvíli, keď na scéne privítala svojho manžela, ktorý ju počas celého turné sprevádza a ktorému venovala pieseň Total Eclipse Of The Heart. Okrem nej na koncerte zazneli aj jej ďalšie najznámejšie hity ako Lost in France, či Holding Out For A Hero. Svoj koncertný repertoár obohatila aj o piesne skupín Bee Gees, Kiss, Tiny Turner.

Koncert v jej spoločnosti ubehol veľmi rýchlo a nepochybne zanechal skvelý dojem.
Bonnie Tyler slovenskému publiku ukázala, že jej to ešte stále fantasticky spieva a ešte stále patrí medzi interpretov, ktorí sa pre hudbu narodili.

V najbližších dňoch pokračuje svoje turné v susedných Čechách, kde ju čakajú ďalšie tri koncerty. Už dnes v Brne, vo štvrtok v Ostrave a svoje jarné turné zavŕši koncertom v Prahe.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.