SWAN sa stal členom Asociácie GSM

Swan Foto: Swan

Bratislava 24. apríla (TASR) - Spoločnosť SWAN, a.s., sa stala plnohodnotným členom Asociácie GSM (GSMA). Toto globálne obchodné združenie zastupuje takmer 800 mobilných operátorov GSM z 220 krajín sveta. Členovia GSMA slúžia viac ako dvom miliardám zákazníkov, čo predstavuje 82 % z celkového počtu všetkých používateľov mobilných telefónov na svete.

Štvrtý slovenský operátor získal ako plnohodnotný člen prístup k znalostiam, informáciám a skúsenostiam zahraničných partnerov a mnohé ďalšie výhody.

"Prijatie spoločnosti SWAN do prestížnej organizácie GSMA nám umožní spolupracovať s medzinárodnými operátormi v rôznych oblastiach a podieľať sa na aktivitách a projektoch asociácie prispievajúcich k rozvoju mobilných technológií a ich využívania v praxi," komentoval prijatie Martin Mosný, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj spoločnosti SWAN, a.s.

Medzi hlavné ciele GSMA patrí snaha zabezpečiť, aby mobilné telefóny a bezdrôtové služby fungovali globálne a boli jednoducho dostupné, čím sa zvyšuje ich hodnota pre individuálnych zákazníkov a národné ekonomiky pri súčasnom vytváraní nových obchodných príležitostí pre operátorov a ich dodávateľov. Iniciatívy asociácie podporuje vo funkcii kľúčových partnerov viac ako 180 výrobcov a dodávateľov.

TASR informovala spoločnosť SWAN, a.s.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.