Incident tenistu Martina Kližana rieši polícia

Slovenský tenista Martin Kližan, archívne foto Foto: TASR/AP

Bratislava 13. júna (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan je podozrivý, že poškodil auto dôchodcu. Incident sa mal udiať 6. júna pred polnocou pri podniku Jánošíkov dvor v Bratislave. Informuje o tom sobotňajšie vydanie denníka Nový Čas.

Páchateľ mal kopnúť do pravých predných dverí a na automobile 66-ročného Adama N. tak spôsobiť škodu 500 eur. Ako podozrivý bol hliadkou predvedený na výsluch a následne vypočutý práve Kližan. "Vôbec neviem, o čom teraz hovoríte. Máte asi mylné informácie," povedal tenista pre Nový Čas.

Informácie o riešení incidentu a o podozrivom Martinovi K. potvrdila denníku aj polícia: "Prípadom sa na útvaroch Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II v súčasnosti naďalej intenzívne zaoberáme. Len čo budeme disponovať oficiálnym vyjadrením o výške spôsobenej škody, bude vo veci rozhodnuté o ďalšom postupe v zmysle zákona," uviedol v stanovisku bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.